Millerowie

Jeśli masz ochotę na 110 minut znakomitej zabawy to gorąco polecam ten film. Człowiek oglądając komedie Millerowie zupełnie wyłącza się z otaczającego świata. Nie ukrywam że na ten tytuł natknąłem się przypadkiem. Po obejrzeniu tandetnego horroru usiłowałem sobie poprawić nastrój. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę.
David – przeciętny dealer narkotyków przez przypadek wdaje się w awanturę w wyniku której traci pieniądze za towar. Jego szef daruje mu życie jeśli zgodzi się na niebezpieczną misję przewiezienia dużej ilości narkotyków z Meksyku. David – wpada na niekonwencjonalny pomysł i dla lepszego kamuflażu montuje sobie ekipę która w drodze przez granice będzie udawała kochającą się rodziną. Ekipę tworzy jego sąsiadka – spłukana striptizerka, sąsiad – prawiczek i wyszczekana bezdomna. W czasie drogi w wyniku licznych perypetii pseudo rodzina zaczyna się do siebie co raz mocniej zbliżać. Co z tego wyniknie? Naprawdę warto obejrzeć.
Znakomita obsada. W roli striptizerki Jennifer Aniston, którajak zwykle w sposób subtelny kokietuje widza swoimi wdziękami będąc przy tym przezabawna. Znakomite uzupełnienie stanowi dla niej Jason Sudeikis ekranowy David.
Jutro dodam krótkie opisy kilku filmów z pod znaku – LEPIEJ OMIJAJ Z DALEKA. Są to tytuły które skusiły mnie bardzo dobrymi trailerami a po ich obejrzeniu czułem tylko niedosyt i rozczarowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *