Stosunki międzymiastowe

Komedii w naszej rozpisce jeszcze nie było, zwłaszcza typowo romantycznej, także najwyższy czas to nadrobić.  Oczywiście nie jesteśmy przeciwnikami tego typu filmów, czasem warto obejrzeć coś lekkiego.

Rozrywkowy i nieangażujący się w żadne związki z kobietami Garrett (Justin Long) po raz kolejny zostaje rzucony przez kobietę i wyrusza na podbój baru. Oczywiście właśnie w noc rozstania udaje mu się spotkać zwariowaną, uśmiechniętą i lekko szaloną Erin (Drew Barrymore). Tych dwoje zdecydowanie poczuli do siebie pociąg, nie tylko fizyczny, ale i mentalny. Niewiele im było potrzeba, aby poczuć zauroczenie.

Problemem był jednak powrót Erin na studia, po jedynie 6 tygodniach intensywnej znajomości.

Para zakochanych postanowiła spróbować utrzymać znajomość na odległość – mimo, iż odległość nie była mała – Nowy York kontra San Francisco.  Początkowo udaje im się utrzymać gorące uczucia względem siebie, jednak z czasem bywa coraz trudniej. Odległość i brak tej drugiej osoby powoli zabija ich uczucie.

Oczywiście rozwiązaniem byłaby przeprowadzka jednej z osób, ale i na tym polu dochodzi między parą do spięć.

W ostateczności jednak jedno z nich postanawia iść na żywioł. Rzuca nielubianą pracę i podąża za ukochaną osobą.

W filmie występuje również Christina Applegate, grająca siostrę Erin. Znana w Polsce głównie z córki Al’a Bundy’ego tym razem zagrała świetnie swą rolę.

Film, jak na komedie romantyczną przystało ogląda się miło i sympatycznie, polecam na duże zmęczenie lub dużego kaca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *